CSector Breaks Başladı!

Bilkent Bilişimde Kadınlar Topluluğu olarak, bilişimin farklı alanları hakkında bilgi edinmek ve bu alanda çalışan profesyonellerle tanışmak isteyen herkesin faydalanabileceği CSector Breaks etkinliğimizi sunarız! CSector Breaks ile üç farklı oturumda her biri bilişimin değişik alanlarında çalışan profesyoneller ile sizleri tanıştırmayı hedefliyoruz. Öğle aralarında olacak konferanslarımız oturumun konusuna ilgi duyan herkese açık! CSector Breaks öğle arası konferansları ile sadece bir öğle aranızı ayırarak konferansın konusu hakkında merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

İlk oturumu 25 Nisan’da gerçekleşen oturumun konuğu Oracle Bulut Satış Danışmanı Eren Akbaba oldu. Kendisi etkinliğimizde bizlere Oracle Çözümlerini kullanarak mobil uygulama geliştirmeyi gösterdi ve bu sektördeki deneyimlerini aktardı. Eren Akbaba hakkında detaylı bilgiye ve LinkedIn hesabına aşağıdan ulaşabilirsiniz.
2014 Yılında Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Eren Akbaba, şu an Hacettepe Üniversitesi Bilgi Teknolojileri üzerinde yüksek lisans yapmaktadır. Öncesinde Sistem Mühendisi olarak Arçelik A.Ş’de çalışmış ve kariyerine şu an bulut uygulama yazılımları, platform servisleri ve tasarlanmış sistemler altyapısı sunan Oracle’da Bulut Satış Danışmanı olarak devam etmektedir.
Oldukça keyifli ve verimli geçtiğini düşündüğümüz bu etkinliğimizden umarız sizler de bizim kadar keyif almışsınızdır. Bir sonraki oturumda görüşmek üzere!
IMG-20170425-WA0007